Saltar a continguts

Grup de Teatre BAT

Navegació

Menú principal

Guardons obtinguts

1954
III CONCURS NACIONAL DE F.E.S.T.A.

OBRA: En mi casa mando yo.

PREMI: Primer Premi de Zona

OBRA: Don Gonçalo o l’orgull del gec

PREMIS:Millor Direcció escènica a Josep Morera i Gassó

Millor Direcció artística a Francesc Camps i Calmet

Millor Actriu a M. Alba Altisent i Pagès

1982
II CONCURS DE TEATRE AMATEUR “ VILA DE SITGES”

OBRA: Berenàveu a les fosque

PREMIS: Segon Premi de Grup

Segon Premi de Direcció escènica a Josep Vilamajò i Regada

Segon Premi Actor Principal a Albert Rosinés i Vilardosa

Tercer Premi Actor Secundari a Miquel Muntada i Flotats

Primer Premi Actriu Secundària a M. Alba Altisent i Pagès

Segon Premi Actriu Secundària a Teresa Blanes i Cortada

Premi a la Presentació escènicaa Ramon Puig i Cunillera

Premi de participació

V CONCURS DE TEATRE AMATEUR “ PREMI CIUTAT DE MANRESA”

OBRA: Berenàveu a les fosques

PREMI: Primer Premi a la millor escenografia a Ramon Puig i Cunillera



 

1983
III CONCURS DE TEATRE CÌRCOL CATÒLIC DE BADALONA

Premi Enric Borràs”

OBRA: Berenàveu a les fosques

PREMI: Millor Actriu Principal a Anna Maria Sicart i Suau

II CONCURS DE TEATRE AMATEUR DEL CENTRE PARROQUIAL DE SANT FELIU DE LLOBREGAT

OBRA: Berenàveu a les fosques

PREMIS: Segon Premi al millor Grup

Segon Premi a la millor Direcció a Josep Vilamajo i Regada

Primer Premi Actriu Principal a Anna Maria Sicart i Suau

Segon Premi Actriu Secundària a Rosa M.Perelló i Escoda

Segon Premi Actor Secundari a Miquel Muntada i Flotats

Tercer Premi a la millor escenografia a Ramon Puig



 

VIII CONCURS DE TEATRE AMATEUR “VILA DE PIERA”

OBRA: Morts sense sepultura

PREMIS. Primer Premi de Grup Primer Premi de Direcció a Josep Vilamajó i Regada

Segon Premi Actriu Principal a M .Alba Altisent i Pagès Tercer Premi Actor Principal a Miquel Muntada i Flotats

Premi a la millor presentació escènica a Ramon Puig i Cunillera

1984
X CONCURS DE TEATRE “ PREMI CIUTAT DE TERRASSA”

OBRA:Morts sense sepultura

PREMIS: Tercer premi de Grup

Segon Premi de Direcció a Josep Vilamajó i Regada

Segon Premi Actriu Principal a M. Alba Altisent i Pagès Accèssit Actor Principal a Miquel Muntada i Flotats

Primer premi Actor Secundari a Antoni Serés i Aguilar Premi Millor escenografia ( únic) a RamonPuig i Cunillera

I CONCURS DE TEATRE “ PREMI VILA D’OLESA”

OBRA: Morts sense sepultura

PREMIS: Primer Premi de Grup

Premi Millor escenografia ( únic) a Ramon Puig i Cunillera

Accèssit de Direcció a Josep Vilamajó i Regada

Accèssit al Millor Actor Secundari a Antoni Serés i Aguilar

 

III CONCURS DE TEATRE AMATEUR DEL CENTRE PARROQUIAL DE SANT FELIU DE LLOBREGAT

OBRA: Morts sense sepultura

PREMIS: Tercer Premi de Grup

Primer Premi de Direcció a Josep Vilamajó i Regada

Tercer Premi Actriu Secundària a M. Alba Altisent i Pagès

Primer Premi millor escenografia a Ramon Puig i Cunillera

V CONCURS “VILA DE SITGES”

OBRA: La mare enamorada



PREMIS: Segon Premi Actriu Secundària a Rosa M. Perelló i Escoda

1987
RODA DE TEATRE DE LA COORDINADORA DE GRUPS AMATEURS DE TEATRE DE LES TERRES DE LLEIDA

OBRA: Rèquiem per a una burgesa

PREMIS: Primer Premi Actor Principal a Albert Rosinés i Vilardosa

1994
XVCONCURS DE TEATRE FOMENT MARTINEC-BARCELONA

OBRA: Les criades

PREMIS: Segon Premi de Grup

Primer Premi Actriu Principal ( ex aequo) a M. Àngels Díaz i Muñoz i Eva Melero i Ramon

Primer Premi Actriu de Repartiment a Paulina Fauste i Pons Segon

Premi Millor Direcció a Josep Solé i Alsina Diploma Treball Escenografia a Antoni Serés i Aguilar

1995
VII CONCURS DE TEATRE DEL CENTRE CÍVIC DE BARCELONA

OBRA: Les criades

PREMIS: Segon Premi de Grup

Primer Premi Actriu Principal a Eva Melero i Ramon

Segon Premi Actriu Secundària a Paulina Fauste i Pons

Primer Premi Direcció a Josep Solé i Alsina Nominada com a Actriu Principal a M .Àngels Díaz i Muñoz

 

1997
XII CONCURS DE TEATRE “ ÀNGEL GUIMERÀ” DE EL VENDRELL

OBRA: Culpables

PREMI: Millor Actor Secundari ( únic) Francesc Florensa i Alcobé

CONCURS DE TEATRE INFANTIL ELS LLUÏSOS DE GRÀCIA

OBRA: Els bruts de vallneta

PREMIS : Primer Premi de Grup

Segon Premi de Direcció a Marta Térmens i Nadal

Primer Premi de Caracterització i Primer Premi de Vestuari a Maria Nadal

Primer Premi de Escenografia a Miquel Setò Martí



 

2006
CONCURS DE TEATRE INFANTIL “ ELS LLUÏSOS DE GRÀCIA”

OBRA: Juguem tot fent teatre

PREMIS: Segon Premi de Grup

Segon Premi de Direcció a Marta Térmens i Nadal

III CONCURS DE TEATRE AMATEUR “ VILA DE PUIGCERDÀ”

OBRA: l’Hostal de la Glòria

PREMIS: Segon Premi de Grup PremiVotació Popular

Premi millor escenografia

Primer Premi Actriu Principal a Rosa M. Perelló i Escoda

Tercer Premi Actor Principal a Albert Rosinés i Vilardosa

Primer Premi Actor de Repartiment a David Pacheco Delgado 


Tercer Premi Actriu de Repartiment a Paquita Balsells Masachs
 

2009
CONCURS DE TEATRE INFANTIL “ ELS LLUÏSOS DE GRÀCIA”

OBRA: Vola Peter Pan
Premi millor escenografia

CONCURS DE TEATRE "SANT FELIU DE GUIXOLS"

OBRA: La Rambla de les Floristes

MIllor Actriu Principal a Eva Melero i Ramon